fbpx

Skontaktuj się z nami

U nas konsultacja i wycena jest zupełnie bezpłatna!
Możesz ją otrzymać nawet w 30 minut!

Napisz wiadomość

Zapraszamy do naszego biura

Adres: ul. Stefana Batorego 36A
05-091 – Ząbki
Pracujemy w godzinach:
pon-pią: 09:00-17:00
Telefon kontaktowy:
501 194 320

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z procesem projektowania. Możemy także wspólnie omówić Twoje pomysły na promocję lub kampanie sprzedażowe. Konsultacje są bezpłatne.

Title

często zadawane pytania

Ile trwa projektowanie jednej grafiki?

W zależności od stopnia zaawanasowania tematu, prace projektowe trwają do 48 godzin od momentu złożonego zamówienie.

A co jeśli zamówiony projekt mi się nie spodoba?

Przed przystąpieniem do prac wykonywany jest zawsze wywiad z klientem. To na jego podstawie grafik utworzy dwie unikalne propozycję zamówionej grafiki. Z doświadczenia wiemy, że nasze pracę są akceptowane w 90% za pierwszym razem.

Potrzebuje strony internetowej, ale nie wiem jak podjeść do tematu...

Na rynku rozróżniamy różne typu stron internetowych, ale nie martw się! Nasz grafik wybada Twoje potrzeby i dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie.

Czym jest Landing Page?

Strona typu Landing Page to prosta wersja strony internetowej, której zadaniem jest pozyskanie kontaktu od potencjalnego klienta lub bezpośrednia sprzedaż danej usługi czy produktu. Strony te cieszą się dużą popularnością ze względu na względnie niski koszt wykonania.

Wystawiacie fakturę za wykonaną usługę?

Tak.  Jeśli to nasz pierwszy wspólny projekt wystawimy fakturę z 7 dniowym terminem płatności przed przystąpieniem do pracy.

A co z prawami autorskimi?

Przed przystąpieniem do prac podpiszemy umowę o dzieło, która posiada zapis o przeniesieniu praw majątkowych. Po zakończonych pracach wszelkie prawa będą należeć do Ciebie.